PAINT Community !
<Center>Bun venit pe PAINT Community !! <br>
Fa-ti cont pentru a vedea toate link-urile si Imaginile </center>
PAINT Community !
<Center>Bun venit pe PAINT Community !! <br>
Fa-ti cont pentru a vedea toate link-urile si Imaginile </center>
PAINT Community !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PAINT Community !

Bun venit in PAINT Community !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Trage-o !!


HBK
Tehnician
HBK

Mesaje 23
Data de inscriere 27/09/2010
Varsta 25
Localizare Buc
Stare de spirit Indragostit

Trage-o  !! Empty

Trage-o  !! Empty
MesajSubiect: Trage-o !! Trage-o  !! Alarm-10Lun Sept 27, 2010 2:16 am

Fiica in vasta de 16 ani isi invita tatal si mama sa se aseze pe canapeaua din sufragerie pentru a le spune ceva:
- Mama, tata,....sunt insarcinata !
- Cine a putut fi porcul ordinar, nesimtitul, nenorocitul, animalul care si-a batut joc de tine? Daca pun mana pe el in clipa asta, il omor !!!!! explodeaza mama fetei.
Foarte calma, tanara ia un celular si formeaza un numar. In mai putin de 15 minute in fata casei franeaza energic un Ferrarri Scaglieti 512 argintiu si, in mai putin de 2 minute, in cadrul usii apare un barbat elegant cu parul usor grizonant, imbracat intr-un costum Armani impecabil, cu un imens buchet de trandafiri in brate:
- Iubita doamna, stimate domn, va rog....
- Ce sa ne mai rogi magarule, pedofil nenorocit....Incepe mama....
- ....sa ma ascultati....
- ....care ti-ai batut joc de fructul tineretii copilului nostru....!!!
- Conditia si pozitia mea sociala nu-mi permit sa o iau de sotie pe fiica dumneavoastra. Dar, daca copilul nascut de aceasta va fi baiat, va primi cadou de botez o fabrica de piese auto, un supermarket, un restaurant de lux, un apartament de 300 mp in centrul Bucuresti-ului, o vila pe litoral si o vila la munte. Daca va fi fata, va primi la botez o fabrica de confectii, o casa de moda "haute couture", un supermarket si de asemeni un apartament si cate o vila la mare si la munte. Daca vor fi gemeni, vor primi cate o fabrica de procesare a carnii, cate o fabrica de produse lactate, cate un apartament si cate un pachet de actiuni Gazprom fiecare in valoare de 5 milioane EUR. Daca va pierde sarcina...
- I-o mai tragi odata ! Sa fie clar !!! Interveni tatal .


The Axel
Administrator
The Axel

Mesaje 111
Data de inscriere 03/09/2010
Varsta 25
Localizare Pe langa mouse ..
Stare de spirit Buna ..

Trage-o  !! Empty
https://paint.forumgratuit.ro

Trage-o  !! Empty
MesajSubiect: Re: Trage-o !! Trage-o  !! Alarm-10Lun Sept 27, 2010 2:37 am

=)) Ce dur bancu Smile)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PAINT Community ! :: PAINT - Diverse ::   :: Bancuri si glume-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente